fotoacademie.nl - home
Sluiten
Kom naar onze gratis lesdagen en volg een proefles.

Wil je weten of een opleiding fotografie iets voor jou is?
Kom dan naar de gratis lesdagen bij de Fotoacademie.

» klik hier voor meer informatie.
grote afbeeldinggrote afbeeldinggrote afbeelding

exposities

'BYE BYE BULLSHIT' reist door naar Fotogalerie NIJMEGEN (apr-jul 2012)
De expositie van fotografe Mariëlle van Uitert is in april te zien in Fotogalerie Nijmegen.
Van Uitert reisde mee met de laatste Nederlandse missie naar Afghanistan en legde daar de bevolking in al haar facetten vast voor het fotoboek en bijbehorende expositie ‘Bye Bye Bullshit – 29868 minutes’.

Met dit boek beeldt Van Uitert uit wat de terugtrekking van de Nederlandse troepen eigenlijk heeft achtergelaten: hoe kijkt de bevolking tegen de ‘bezetters’ aan en zijn ze wel zo blij met de Westerse hulp? Met de mariniers en de Luchtmobiele brigade is zij op voetpatrouille geweest in de steeds dreigender Baluchi Vallei in Chora en reisde zij naar het beruchte Cop Tabar, bekend om haar bermbommen.

Het boek ‘Bye Bye Bullshit, 29868 minutes with the last Dutch Patrols in Afghanistan 2010’ is in 2011 gepubliceerd en gedurende de expositie verkrijgbaar in de galerie.

Bye Bye Bullshit– Mariëlle van Uitert
12 april t/m 4 juli 2012
Fotogalerie Nijmegen
Prins Hendrikstraat 7 (1e etage)
6521 AV Nijmegen
Openingstijden: ma t/m do van 9.30 tot 15.30 uur

Bye Bye Bullshit, 29868 minutes
Uitgeverij Waanders en d’jonge Hond
Fotografie: Marielle van Uitert, tekst: George Marlet
paperback | 112 pp | 30 x 24 cm | € 34.00 | ISBN 9789089102737


 terug naar exposities
Facebook Twitter LinkedIn